: دانلود از رپیدشیر با Rapidshare Plus 3.1 به راحتی !سلام!

حتما برای شما هم پیش اومده که خواسته باشین چنیدن فایل از رپید شیر دانلود کنین ولی با محدودیتهای رپید شیر برخورد کردین تا جایی که یا از دانلود کردن منصرف شدین یا از دانلود کردن خیلی خسته شدین ! محدودیتهایی که برای یک اکانت free user در رپیدشیر وجود داره از جمله اینکه شما همزمان فقط یک فایل  رو میتونین دانلود کنین و برای هر دانلود  60 ثانیه انتظار باید بکشین و بین در 2 دانلود هم شما 15 دقیقه باید صبر بکنین ! برنامه ای رو  الان میخوام معرفی به نام Rapidshare Plus 3.1  که شما با این برنامه فقط لینکهای رپیدشیر رو بهش میدین و فقط با یک کلیک تمامی فایلهای درخواستی شما به ترتیب (و در صورت معتبر بودن) دانلود میشوند . من خودم ار همین نرما افزار استفاده میکنم و خیلی هم ازش راضی هستم و چندین گیگ فایل هم از رپیدشیر به همین ترتیب دانلود کردم .از جمله نکاتی که باید بگم اینکه شما برای استفاده از این نرم افزار نیاز دارین که روی سیستم شما Microsoft .NET Framework  نصب باشه اگر هم نبود میتونین از اینجا دانلود کنین ! این نرم افزار در واقع محدودیتهای رپید شیر رو از بین نمیبره بلکه کار رو بسیار بسیار راحت تر میکنه مخصوصا مواقعی که تعداد دانلودها زیاد و با حجم بالاتری باشن!


خود نرم افزار بسیار کم حجمه (حدود 40 کیلوبایت !!!) و محیط نرم افزاری کاملا ساده ای داره و به همون نسبت کار کردن هم باهاش راحته ولی من مختصر توضیحی درباره کار کردن باهاش میگم:


شماره 1 : با کلیک بر روی آن مسیر ذخیره فایل رو مشخص میکنید.

شماره2 : لینک فایل برای دانلود رو اینجا وارد میکنید و روی add کلیک میکنید

شماره 3 : میتونین بجای قسمت قبل لینک فایل مورد نظرتون رو کپی کنین و بعد روی این ئکمه کلیک کنید تا فایل در لیست شما قرار بگیره.

شماره 4 : این دکمه لینکهای انتخاب شده درون لیست شما رو بصورت تک به تک حذف میکنه

شماره 5 :این دکمه کل لینکهای درون شما رو یکجا پاک میکنه .

شماره 6 : رسیدیم به شیرین ترین بخش برنامه !!!! روی دانلود کلیک میکنید و میرین بیرون یه کم دور میزنین حال میکنین بر میگیردین فایل مورد نظر شما آمادست :D
:D

نوشته شده توسط نیما در روز دوشنبه 21 اردیبهشت 1388 ساعت 01:06

پیوند | چاپ | نظرات شوما ! [2]آخرین مطالب

موضوعات


بایگانیخانه پیوندامکانات وبلاگ
عکس های تصادفی

آمار وبلاگ
کل بازدید ها : 167205